Medycyna upiększająca nie oznacza oszpecenia

Szereg metod i zabiegów upiększających oraz medycyna estetyczna jako taka często jest traktowana na równi z zabiegami chirurgii plastycznej, a są to odmienne zupełnie zabiegi. W dużym stopniu moda i trendy, wieczna młodość to panujący trend, który jest coraz intensywnie i strasznie ostatnio lansowany. Co można zauważyć mediach i prasie bardziej i częściej a także w większym natężeniu patrzymy na nie mające żadnych zmarszczek wielkie gwiazdy,którzy nie zachowali swojej naturalnej urody. 

Tym co różni i co jest pierwszą podstawową rzeczą tak między upiększającymi zabiegami a plastyczną chirurgią jest fakt, że estetyczna medycyna jest mało inwazyjna, zatem nie przekształca brzydko naszego wyglądu.Różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej takie jak endermologia, mezoterapia, oczyszczanie twarzy, mezoterapia osoczem czy zastosowanie osocza bogatopłytkowego modyfikują wygląd skóry i ciała, nie doprowadzają do trwałych zmian. Gdy przypadek dotyczy estetycznej medycyny są to bezpieczne dla skóry zabiegi. Zobacz co daje lifting twarzy Łódź.

Proste zabiegi upiększające z użyciem osocza krwi

Zabiegi medycyny estetycznej a w tym zwany bogotopływkoym osoczem polega na kilku krokach a pierwszym z nich jest otrzymaniem bogatopłytkowego osocza, które jest produkowane z krwi pobranej od pacjenta. Jak wiadomo pobrana krew jest czyszczona przez wirówkę w celu uzyskania osocza.
Zabieg ten regeneruje regeneracje jakichkolwiek ran, regeneracje tkanek, wygładza zmarszczki. medycyna upiększająca jest niegroźna. Zatem jeśli chcesz zregenerować wygląd swojej skóry, twarzy nie bój się skorzystać z upiększającej medycyny i kosmetologii i zabiegów np. w klinice Cashmire w Łodzi.