Noclegi nad morzem- jak wybrać?

Pośród tysięcy ofert, które jak co roku możemy znaleźć na różnych portalach, niezwykle ciężko wybrać wymarzony pensjonat nad morzem. Niemal każda propozycja jest godna uwagi bo jesteśmy kuszeni wieloma atrakcjami. Jakimi czynnikami powinniśmy się kierować wybierając noclegi na morzem?

Wczasy nad morzem – morze wyboru

Współcześnie pensjonat nad morzem powinien proponować nie tylko noclegi nad morzem, ale także szereg rozrywek, które będą dobra alternatywą podczas brzydkiej pogody. Przy wyborze noclegów nad morzem kierujemy się nie tylko ceną za pokój, ale także dodatkowymi atrakcjami, jakie oferuje ośrodek, bliskością do morza, bliskością do miasteczka i sklepów a także wyposażeniem hotelu. Solaris to ośrodek wczasowy w Łazach, który oferuje masę atrakcji zarówno na słońce jak i na deszcz.

Wczasy z dziećmi które zawierają atrakcje to świetna propozycja, dla wszystkich, którzy chcą wyjechać na wspaniałe wakacje rodzinne bez względu na pogodę. Ośrodek wczasowy nad morzem Solaris dysponuje m.in. takimi atrakcjami jak: basen – kryty z gejzerem powietrznym, biczami, nurtem rzeki, jacuzzi.
A ponadto:

  • nowoczesne korty tenisowe,
  • boiska do gry w siatkówki i kosza,
  • suchą i parową saunę,
  • wypożyczalnie quadów i rowerów,
  • a także bezpieczny, nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Biznes nad morzem? Konferencje!

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na szkolenie, warsztaty czy kilkudniową konferencje warto zawitać do Łaz. Konferencje nad morzem są coraz bardziej popularne. Wczasy nad Bałtykiem, choćby najkrótsze i dotyczące tylko wyjazdów biznesowych mogą obfitować w wiele atrakcji. Ośrodek wczasowy w Łazach posiada 2 sale konferencyjne, które są zaopatrzone we właściwe narzędzia by móc sprawnie odbywać warsztaty, szkolenia, czy konferencje. Profesjonalne oświetlenie, pełne zaciemnienie, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny dostęp do internetu, ekrany i flipcharty, projektowy, rzutniki różnego rodzaju i klimatyzacja – to wyposażenie, które pozwala w komfortowych warunkach przeprowadzać wszelkie spotkania biznesowe.

Wczasy nad morzem- niezapomniany odpoczynek ale nie tylko

Wesele nad morzem? Czemu nie! Ośrodek wczasowy nad morzem zajmuje się organizowaniem wesela, chrzciny, komunie. Z ośrodkiem wczasowym nad morzem możesz zaplanować całą uroczystość! Solaris zajmie się przygotowaniem odpowiedniej oprawy i to, zarówno muzyczną, estetyczną jak i gastronomiczną. W programie skierowanym do Gości planowane są takie atrakcje jak pokaz sztucznych ogni, wypuszczenie białych gołębi oraz lampionów szczęścia, a także stół wiejski czy fontannę czekolady.Ponadto Solaris umożliwia gościom organizacje ogniska, zwiedzić las który rośnie niedaleko pensjonatu nad morzem czy pójść na ryby. Fajne wczasy to wczasy w Łazach!

Wszyscy wiedzą, iż relaks posiada pozytywny działanie na zdrowie. Gość odprężony ma ładuje swoje baterie. Tym samym warto zobaczyć co oferuje ośrodek wczasowy Solaris w Łazach.